Інвестиційний дохід та як він нараховується

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email
Це результат діяльності страхових компаній щодо інвестування коштів клієнтів протягом року.

Що таке інвестдохід?

Це результат діяльності страхових компаній щодо інвестування коштів клієнтів протягом року.
Страхові компанії України дотримується зваженого підходу у своїй інвестиційній політиці — співпрацюють лише з найбільшими державними банками і банками з міжнародним капіталом. Ще одним надійним інструментом інвестування є облігації державного запозичення. Такий підхід називається «консервативним» і дозволяє надійно захистити накопичення клієнтів від інфляції, а також отримати поміркований інвестиційний прибуток.

Зароблені кошти розподіляються між усіма клієнтами та компанією у співвідношенні 85% та 15%

Зароблені кошти розподіляються між усіма клієнтами, які придбали накопичувальні програми страхування, та компанією у співвідношенні 85% та 15%. Чим більше заробляють клієнти – тим більше заробляє компанія. Це взаємовигідний процес.

 

Страховий Консультант

 

 

 

Куди Страхові компанії витрачают 15% інвестдоходу?

Компанія управляє коштами клієнтів, а для забезпечення її діяльності 15% інвестдоходу спрямовуються на поточні витрати: оренду офісних приміщень, оплату комунальних послуг, заробітну плату працівників, сплату податків, організацію та підтримку клієнтського сервісу, тощо.

 

 

Страховий Консультант

 

 

 

Які кошти працюють на формування інвестдоходу?

… складаються з двох частин: «Захист» та «Накопичення». «Захист» — не приймає участь у формуванні інвестдоходу. «Накопичення» — спрямовується на формування математичних резервів.

Більшість договорів страхування складаються з двох частин, які можна умовно назвати «Захист» та «Накопичення». Частина страхового платежу, що забезпечує захисну функцію договору, не приймає участь у формуванні інвестдоходу. «Накопичувальна» частина платежу спрямовується на формування математичних резервів. Щоб збільшити та захистити заощадження клієнтів від інфляції, компанія постійно інвестує ці математичні резерви, авансові платежі (за бажанням клієнти можуть вносити страхові платежі наперед), а також раніше отриманий інвестдохід.

 

Страховий Консультант

 

 

 

З чого складається інвестдохід?

Інвестдохід = 4% + ДІД

Інвестдохід складається з двох частин: гарантованого доходу та додаткового (ДІД). Гарантований % інвестдоходу дорівнює 4% для договорів у гривні та 2% в іноземній валюті. Оскільки гарантований дохід враховується для зменшення розміру страхових платежів за договором, клієнти не отримують його на руки. ДІД, в свою чергу, нараховується та розподіляється між клієнтами компанії щорічно.

 

Страховий Консультант

 

 

 

Від чого ще залежить сума ДІД?

Чим більша сума авансу – тим кращий фінансовий результат

Сума нарахованого ДІД також залежить від своєчасної сплати страхових платежів: якщо протягом року була заборгованість, нарахувань буде менше. З іншого боку, якщо клієнт вносить авансові платежі, тобто оплачує договір наперед, то сума ДІД буде більшою. Чим більша сума авансу – тим кращий фінансовий результат для клієнта.

 

Страховий Консультант

 

 

 

Як розподіляється інвестдохід?

Принцип розподілу простіше зрозуміти на прикладі однієї заробленої гривні інвестдоходу за окремим договором. 15 копійок належать компанії – це кошти, які необхідні для ведення бізнесу. Ще близько 3 копійок (або 4% для договорів у гривні від 85 копійок) вираховуються як зменшення страхового платежу під час укладання договору. Таким чином клієнт отримує близько 82 копійок, які беруть участь у формуванні та нарахуванні ДІД в наступних роках.

 

Страховий Консультант

 

 

 

Як збільшується страхова сума за рахунок ДІД?

Після того як компанія визначила розмір ДІД для кожного конкретного договору, вона враховує ці кошти як додатковий платіж за основними випадками – «Смерть» та «Дожиття». Тому страхові суми за цими випадками збільшуються. Це не впливає на розмір страхових платежів за договором.

 

Страховий Консультант

 

 

 

Коли можна отримати інвестдохід?

— як частину страхової виплати:
— наприкінці дії договору;
— щорічно, якщо договором передбачена періодична виплата накопичень (ануїтет);
— у випадку смерті клієнта (отримує родина).
— к частину викупної суми під час дострокового розірвання договору.

 

Страховий Консультант

 

 

 

Источник: Aegon Life

Запросити розрахунок страхового накопичувального поліса

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Залиште коментар

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Страховий Консультант

Страхування Життя