Наші партнери

StarLife

StarLife - страховий посередник

Старлайф — провідний посередник у сфері забезпечення життя.

Основний напрямок діяльності — консультації з питань фінансового забезпечення, накопичення капіталу та страхового захисту.
З часу заснування компанія орієнтується на динамічний розвиток, що ґрунтується на професійному підході до підготовки консультантів. Працюючи по методу індивідуальних консультацій, ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш прийнятні Прийнятливі особисто для них варіанти вирішення проблем, пов’язаних з фінансовою безпекою.

Головний офіс знаходиться в м. Чернівці, інші в таких містах, як Київ, Вінниця, Коломия, Хмельницький, Мукачево, Гадяч, Черкаси, Рівне, Суми, Полтава, Хуст та ін. У наших офісах створені умови для проведення консультаційних бесід нашими співробітниками, а також отримання інформації та проведення презентацій для клієнтів.

MetLife

MetLife - Страхова компанія

MetLife у світі – це 150-річна історія фінансової надійності та стабільності, за час якої ми допомагали людям отримати більше від тих можливостей, які надає життя. Це найбільша компанія із страхування життя в США, що посідає провідні позиції на більш ніж 20 ринках страхування в Європі, Азії, Латинській Америці та Близькому Сході.
У міру того, як ми розширюємо свою присутність на глобальному ринку, наш фокус залишається незмінним – це майже 100 мільйонів клієнтів, яким ми надаємо продукти та послуги, фінансову впевненість та бренд, якому довіряють.

MetLife – це визнаний лідер в корпоративному страхуванні, який поєднує в собі знання локального ринку з глобальними можливостями.

MetLife є співзасновником міжнародного страхового пулу MAXIS Global Benefits Network (Максіс Глобал Бенефітс Нетворк) 1 — провідного пулу в корпоративному страхуванні, що працює більш ніж в 100 країнах.

MetLife пропонує компаніям та індивідуальним клієнтам широкий вибір страхових продуктів, що включають в себе страхування життя та здоров’я, накопичувальні та пенсійні плани.

MetLife працює на ринках більш ніж 40 країн, в половині з яких займає перші місця в рейтингах страховиків.

Рейтинг фінансової надійності для Metropolitan Life Insurance Company2: Moody’s Investors Service: Aa3, Standard & Poor’s Ratings Services: AA-, A.M. Best Company, Inc.: A+, Fitch Ratings: AA-

PZU

PZU - Страхова компанія

200 років страхування Традиції Групи PZU сягають 1803 року, коли в Польщі була заснована перша страхова компанія Powszechny Zaklad Ubezpieczen Spolka Akcyjna (PZU SA) (Загальний Заклад Страхування Акціонерне Товариство).

PZU залишається надійною компанією, що уважно контролює свої фінансові показники.

У 2012 році компанія перейшла на міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

Звітність за 2012-2015 рр. підтверджена аудиторською компанією Deloitte&Touch USC (США) та міжнародної консалтинговою фірмою KPMG Europe LLP (Голландія).

ARX

ARX - Страхова компанія

У 1994 році почала свою історію страхова компанія ВЕСКО, у 2000 — Український Страховий Альянс. Компанії створили цивілізований страховий бізнес в Україні. У 2007 році французька група AXA придбала обидві компанії, оцінивши їх європейський рівень та потенціал. Так з’явився найбільший ринковий гравець — AXA Страхування.

Компанія вже 25 років працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА, демонструючи стабільне зростання, яскраві інновації та реальний приклад покращення клієнтського досвіду.

У 2019 прийшов новий інвестор — канадський страховий холдинг Fairfax Financial Holdings, присутній у 40 країнах світу. Fairfax — потужний міжнародний страховий та перестрахувальний холдинг, який продовжує стрімко нарощувати свою присутність у найбільш потенційно привабливих країнах. У складі Fairfax свою наступну сторінку бізнес-біографії лідер українського ринку відкриває з новою назвою — страхова компанія ARX.

Страховий Консультант

«КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» - Страхова компанія

ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» — № 1 в рейтингу надійності серед українських компаній зі страхування життя. За підсумками незалежного оцінювання найбільшого українського Рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг» (від 19.04.2010 р.), за результатами 2009 року СК «КНЯЖА Life VIG» отримала найвищу оцінку фінансової надійності «А+» та стала № 1 серед компаній зі страхування життя України з найвищим підсумковим інтегральним показником.

У 2012 році компанія стала Лідером Національної премії Insurance TOP та здобула перемогу в номінації «Вибір страхових посередників».

ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» щорічно підтверджує рейтинг фінансової стійкості на рівні uaAA +, що вперше був присвоєний Рейтинговим агентством «Standard Rating» 14 лютого 2012 року.

Страховий Консультант

ЕУЛАЙФ ГРУП - страховий посередник

ТОВ «ЕУЛАЙФ ГРУП» — компанія, яка є незалежним посередником у сфері страхування та фінансового планування.

Компанія «ЕУЛАЙФ ГРУП» спеціалізується на консультуванні в області накопичувального страхування життя з можливістю отримання додаткової пенсії, а також пропонує програми ризикового страхування (КАСКО, ОСАГО, медичне страхування, страхування майна та інші види).

З моменту заснування і по сьогоднішній день компанія «ЕУЛАЙФ ГРУП» займає лідируючу позицію на ринку страхових посередників України.

Страховий Консультант

KD Life - Страхова компанія

Компанія «KD Life» – це українська компанія з 100% іноземного капіталу, заснована в 2007 році холдингом «KD Group».

Холдинг «KD Group» – лідер фінансового ринку Східної Європи, багатий досвід якого нараховує майже 130 років успішної роботи в сфері страхування життя та ризиків, управління фінансами та інвестиційними фондами. У структурі холдингу працює ряд компаній, які розробляють стратегію інвестування коштів клієнтів. Об’єктами інвестиційної діяльності групи є світові та європейські промислові та фінансові компанії.

Колектив професіоналів спільно з лідерами-посередниками страхового ринку України і Словенії розробили універсальні пакети страхових програм. При створенні страхових програм були враховані потреби людей різного віку, соціального і сімейного стану.

Високі стандарти якості роботи, привабливість продуктів і злагоджена робота колективу однодумців дали свій результат: вже за перший неповний рік роботи компанія «KD Life» стала учасником рейтингів найбільш авторитетних видань України зі страхування, зайнявши 10 місце серед всіх компаній зі страхування життя.

Сьогодні послуги компанії пропонують понад 3 000 консультантів на всій території України.

На сьогодні компанія пропонує ряд продуктів, які максимально забезпечують універсальність такого фінансового інструменту як накопичувальне страхування життя.

Ступаючи в ногу з часом, спираючись на досвід засновників і партнерів, з огляду на тенденції розвитку страхового ринку в Україні, ми пропонуємо Вашій увазі пакети страхових програм для фізичних і юридичних осіб, а також ризикові пакети страхових програм.

Страховий Консультант

ТАС - Страхова компанія

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Страхова компанія« ТАС» — Національний лідер України на ринку страхування життя.

Працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія «ПриватПоліс», заснованої в 2000 році.

Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм Клієнтам широкий спектр сучасних та інноваційних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням.

Страхова компанія «ТАС» входить до складу однієї з найбільших в Україні фінансово-інвестиційної групи «TAS GROUP».